Manchester City shënon përmes Silva për të barazuar (Video)

Skuadra angleze ka arritur të barazojë rezultatin në fund të pjesës së parë.

Periskopi.com Sporti

David Silva ka shënuar në kohën shtesë të pjesës së parë për të barazuar rezultatin. /Periskopi.com/

Ky është futbollisti që Klopp e pëlqen shumë

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka zbuluar emrin e një futbollisti, të cilin ai e pëlqen shumë.

Periskopi.com Sporti

Bëhet fjalë për mesfushorin e Manchester City, David Silva.

Gjermani e pëlqen shumë spanjollin, i cili vlerësohet si një ndër futbollsitët kryesorë të ‘qytetarëve’.

“Më pëlqen shumë David Silva”, deklaroi Klopp.

“Ai është futbollist i mrekullueshëm. Ka shumë talent dhe kreativitet. Më pëlqen shumë stili i lojës së tij”, shtoi ai. /Periskopi.com