Dafina Zeqiri kapet mat me Noizyn, Erik Fullanin dhe Lil Kolin, çfarë po ndodh mes tyre..?!

Ata të dy dikur nuk kishin një marrëdhënie të mirë por së fundmi gjërat kanë ndryshuar.

Periskopi.com Limonada

Noizy dhe Dafina Zeqiri  jo vetëm që i kanë sqaruar çështjet mes tyre por edhe kanë nisur një shoqëri e cila si duket do të finalizohet me një bashkëpunim të afërt. Të paktën këtë kuptojmë nga takimet e tyre të shpeshta të bëra së fundmi. Ashtu siç e tregon edhe  kjo foto ku Noizy po darkon me Duffyen  dhe dy miqtë e tij Lil Kolin dhe Erik Fullani.

Këtë herë  kanë vendosur të darkojnë në restorant ndryshe nga më parë kur këngëtarja ka qenë e ftuar në shtëpinë e reperit i cili edhe ka gatuar për të. Ndërsa shumë shpejt pritet që të “gatuajnë” bashkë bashkëpunim e tyre./ Intv Lajmi vijon më poshtë ↓

auto_dafina_zeqiri_noizy_erkik_fullani_lil_koli1483720752

Zhvishet Dafina Zeqiri, kësaj radhe për fotografi

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se po kalon mirë në New York, krah të dashurit të saj dhe me muzikës që po përgatit.

Periskopi.com Limonada

Ajo ka premtuar se së shpejti do të hedh në treg një projekt që synon ndërkombëtarizimin  e saj.

Deri atëherë Dafina na befason me gjëra të tjera, si fotosesioni i radhës. Lajmi vijon më poshtë ↓

Ajo po bashkëpunon me fotografin e njohur Fadil Berisha.

Ky i fundit ka publikuar në Instagram dy video në njërën prej të cilave Dafina duket duke mbuluar gjoksin me duar, ndërkohë që sipër trupit la një tyl transparent.

 

#holiday #beauty with @dafina.zeqiri makeup 💄 @isabelnycmakeup #nyc

A video posted by Fadil Berisha Photography (@fadilberisha) on

New shoot with #dafinazeqiri🌹 the #wildbeauty @dafina.zeqiri #great new #music #nycstyle @isabelnycmakeup

A video posted by Fadil Berisha Photography (@fadilberisha) on

The beautiful @dafina.zeqiri #redlips #christmas @isabelnycmakeup #❤️nyc #happyholidays #softbeaty #dafinazeqiri

A video posted by Fadil Berisha Photography (@fadilberisha) on

Dafina Zeqiri​ i thotë FUCK Donald J. Trump​it

Periskopi.com Uncategorized