Çfarë po ndodh me Adelina Tahirin, nuk duket aspak në gjendje të mirë ?! (Foto)

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri jo rrallë herë bënë ndryshime tek pamja e saj.

Periskopi.com Limonada

 

Në llogarinë e saj në Instagam ajo ka postuar një foto ku nuk duket aspak në gjendje të mirë, shkruan Indeksonline.

Tahiri duket se ka shtuar dukshëm në peshë, po ashtu një ndyshim tjetër që vërehët është edhe fytyra e saj e cila nuk duket aspak mirë.

adeee

Skandaloze, Adelina Tahiri skena të ‘nxehta’ në prani të fëmijëve (Foto)

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri në një koncert të fundit ku ka performuar ka treguar shumë.

Periskopi.com Limonada

Por ajo çfarë ka rënë në sy këtë herë nuk ishin linjat e saj trupore po kanë qenë fëmijët përpara të cilëve ka bërë lëvizje seksi, shkruan lajmi.net

Këngëtarja nuk ka hezituar që foton ta publikoi edhe në llogarinë e saj në Instagram aty ku çuditërisht ka marrë komente pozitive dhe shumë pëlqime../lajmi.net