lallana

Lajm i keq për Liverpool (Foto)

Kombëtarja e Anglisë dhe skuadra e Liverpool kanë marrë një lajm të keq.

Periskopi.com Sporti

Golashënuesi i vetëm në ndeshjen Angli-Spanjë është lënduar në minutën e 25’ të ndeshjes.

Bëhet fjalë për Adam Lallana i cili lëndoi muskulin dhe u detyrua të largohej nga ndeshja i cili u zëvendësua nga Theo Walcott.

Padyshim se ky është një lajm i tmerrshëm për Liverpoolin, pasi që Lallana ka qenë ndër lojtarët kryesor të skuadrës së Jurgen Klopp këtë sezon. /Periskopi.com/

lfc