2po2-640x398

2po2 vjen me këngë për dashuri (Video)

Reperi nga Prishtina, 2po2 vazhdon të sjellë këngë të reja për fansat e tij.

Periskopi.com Limonada

Pas “El Chapo” që e publikoi javë më parë, ai sot ka publikuar një këngë dashurie që quhet “Alo”, transmeton Koha.net.Për tekstin e kësaj kënge është përkujdesur vet reperi, ndërsa muzikën ka bërë “Mixey Authentic Entertainment”.

“Alo” vjen me videoklip të punuar nga Imagine Films.

 

2po2-e1441204805449-690x416

2Po2 tregon detaje të pazbuluara për albumin e ri dhe duetin me Unikkatilin

Periskopi.com Limonada

Reperi veteran i skenës, 2Po2 ka qenë i ftuar në Top Channel ku ka folur rreth shumë gjërave.

Besniku i njohur si 2Po2 ka treguar se albumi i tij ka përfunduar dhe së shpejti do të dalë në shitje.

Reperi konfirmoi titullin e këngës së re me Unikkatilin, e cila titullohet “Kryt Nalt”.

Reperi ka publikuar çdo muaj nga një këngë, e cila është shndërruar në hit dhe goditja me Unikkatilin pritet të jetë e fuqishme. /Telegrafi/

 

2po2 dhe Unikkatil vijnë bashkë (Foto)

Kënga 'Kryt nalt' do të vijë si singël.

Periskopi.com Limonada

Bashkëpunimi i 2po2 me Unikkatil shumë shpejtë do të publikohet si singël zyrtar, raporton lajmi

Kënga është pjesë albumit më të fundit ‘2020’ të publikuar nga 2po2, ndërsa nuk dihet nëse do t’i realizohet një videoklip.

Elvana Gjata​, 2po2​ dhe Capital T​ të hënën me projekt të ri

Periskopi.com Video