Suarez shënon për epërsinë e Barcelonës (Video)

Barcelona ka kaluar në epërsi 1-0 ndaj Athletic Bilbaos.

Periskopi.com Sporti

Goli erdhi nga Luis Suarez në minutën e 36-të, kurse u asistua nga Neymar.

Kjo ndeshje është në kuadër të Kupës së Mbretit dhe ndeshja e parë u mbyll me rezultat 1-2 në të mirë të Bilbaos.