3acfedd800000578-0-image-a-80_1480368841742-636x356

Kylie Jenner shfaqet pa make-up

Atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë me make-up në shfaqje publike.

Periskopi.com Limonada

Por kur është në shtëpi me qentë e saj, duket se Kylie Jenner është më vetvetja se kurrë.

Ylli 19 vjeçar i “Keeping Up With Kardashians” ka postuar një video në llogarinë e saj të Snapchat ku shfaqet tepër natyrale dhe pa grim duke luajtur me qenushët e saj.

screenshot_1