Dy futbollistët e mbijetuar publikojnë pamjet brenda avionit (VIDEO)

Mbrojtësi Alan Ruschel dhe portieri Jakson Follmann janë në mesin e të mbijetuarve të tragjedisë në Kolumbi ku humbën jetën 75 persona mes tyre edhe lojtarë të ekipit brazilian, Chapecoense.

Periskopi.com Sporti

Kjo është videoja e fundit e postuar në rrjetin social”Snapchat” të dy lojtarëve të mbijetuar të cilët u nxorën nga rrënojat e aeroplanit dhe fatmirësisht gjendja e tyre shëndetësore është e stabilizuar.