Të fundit  

Video 

Opinione 

Sport 

A e dini në ora sa fillon meçi Joshua-Klitschko?

28 Prill, 21:38

89-shi e dërgon Hajvalinë në Ligën e Parë

Trepça ‘89 ka vazhduar rrugën drejt titullit të kampionit duke fituar si mysafirë i Hajvalisë me rezultat 3-0. Minatorët nuk u sforcuan shumë për të ardhur te fitorja, ndërsa Florent Hasani e nisi serinë e shënimeve në minutën e 26-të. Në pjesën e dytë shënoi John John, ndërsa ndeshjen e mbylli Fiton Hajdari me një […]

Terry ‘tradhëton’ Chelsean (Foto)

‘BBC 5LIVE’ shkruan se Jose Mourinho dëshiron të transferojë John Terryn te Manchester United, për të forcuar mbrojtjen, pikën më të dobët në skuadrën e tij. Terry që ka zhvilluar mbi 700 ndeshje për Chelsean, ka kontratë me Blutë deri në fund të sezonit, dhe ka disa ditë që ka njoftuar largimin. Kjo do të […]

Intervista 

 • NR. FL NGA STATUSI
 • WK402ZurichESTIMATED
 • TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
 • LX1430GeneveESTIMATED
 • ST1748MunichESTIMATED
 • EW5700DusseldorfESTIMATED
 • ST8656DusseldorfESTIMATED
 • NR. FL NGA STATUSI
 • JP114FrankfurtSCHEDULED 05:45
 • OS770ViennaSCHEDULED 07:10
 • WK403ZurichESTIMATED
 • TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
 • LX1431GeneveESTIMATED
 • ST6477VeronaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari

Kulturë 

Shfaqja që po e kundërshtojnë organizatat e luftës, shfaqet sonte në Teatër

Vdes regjisori i njohur

Regjisori fitues i çmimit ”Oscar” për filmin ”Silence of the Lambs” , Jonathan Demme, ka ndërruar jetë në moshën 73 vjeçare. Demme vdiq të mërkurën në mëngjes në New York raportojn...

Showbiz 

A po i xhelozon Dafina këngëtaret shqiptare që kanë arrit sukses ndërkombëtar para saj? (Foto)

Angelina Jolie në lidhje me biznesmenin britanik?

Vlora Çitaku në krahët e aktorit Hollywoodian që theu shumë zemra (Foto)

Reperi nga Shkupi thumbon keq Gold AG-në (Foto)

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN