Të fundit  

Video 

Opinione 

Sport 

Futbollistët e Kosovës luten në xhami për fitore ndaj Islandës

24 Mars, 12:17

Tifozët shqiptarë “show” para ndeshjes me Italinë (VIDEO)

Një grup të rinjsh kanë kënduar himnin dhe këngë të tjera patriotike, duke reflektuar besimin se 90 minutat e ndeshjes eliminatore për në botëror do të finalizohet me fitoren e ekipit kombëtar.

Kërcohet gjyqtari i ndeshjes Itali-Shqipëri: Do të rrah nëse …

Në stadiumin “Renzo Barbera” të Palermos do të ketë shumë tifozë, të cilët do të mbështesin nga afër Kombëtaren shqiptare të futbollit në ndeshjen delikate me Italinë.

Intervista 

 • NR. FL NGA STATUSI
 • JP115FrankfurtARRIVED 11:33
 • 4U5712StuttgartARRIVED 11:57
 • OS777ViennaARRIVED 12:09
 • EZY4579BerlinARRIVED 12:43
 • JP838LjubljanaSCHEDULED 13:37
 • EZS1187Basel - MulhouseSCHEDULED 14:07
 • NR. FL NGA STATUSI
 • 4U5713StuttgartTAKE OFF 12:50
 • JP156MunichLEFT 12:58
 • EZY4580BerlinSCHEDULED 13:30
 • OS778ViennaSCHEDULED 14:30
 • EZS1188Basel - MulhouseSCHEDULED 15:30
 • JP839LjubljanaSCHEDULED 14:45
Prishtina International Airport Adem Jashari

Kulturë 

Ibrahim Kadriu fitues i orës së madhe letrare ‘Flakadani i Karadakut 2017’

Kosova me 150 tituj në Panairin e Librit në Paris

“Kosova” është shkruar me të zeza mbi hartën e shtetit, të vendosur në panon që bie në sy tek shtandi i vendosur në hapësirat e “Porte de Versailles”....

Showbiz 

Ndryshimi drastik i Sia-s (Foto)

Ky është rrëfimi rrënqethës i Ed Sheeran për njërin nga udhëtimet e tij (Foto)

Elvana Gjata e pranon: Flori më ka bërë për vete

E pabesueshme sa kushton shtëpia e Ermal Fejzullahut (Video/Foto)

Më të shikuarat 

TECH & AUTO 

FUN